Po kiepskim występie w Starogrodzie, na mecz z Pogromem Zbójno wyszliśmy podwójnie zmobilizowani. Chcieliśmy zagrać dobre spotkanie i w końcu ograć zespół ze Zbójna w meczu mistrzowskim. Początek meczu to wzajemne badanie się obu drużyn i ...
Po takim meczu, jaki zagraliśmy w sobotnie południe w Starogrodzie, nie wiadomo co napisać więc tym razem będzie krótko. Dwa katastrofalne błędy, z których pierwszy ustawił mecz a drugi w zasadzie go zakończył.W 12. minucie piłkę, lecąc ...
W poprzedniej relacji wkradł się dość istotny błąd-mecz w Starogrodzie zaczynamy w sobotę o 12:00.
W sobotnie popołudnie, 3.09, przyjechała do Torunia drużyna Kasztelana Papowo Biskupie, zajmująca ostatnie miejsce w lidze. My jednak mieliśmy w pamięci wynik 2:5 z poprzedniego sezonu i chcieliśmy się zrewanżować za tak wysoką porażkę, ponie ...
Imię i nazwisko:
Łukasz Rychcik
Pozycja:
Bramkarz
Data urodzenia:
1998-01-12
Wzrost:
Numer:
1
Poprzedni klub:
wychowanek
Imię i nazwisko:
Kamil Lewandowski
Pozycja:
Bramkarz
Data urodzenia:
1996-12-19
Wzrost:
Numer:
Poprzedni klub:
Zamek Bierzgłowski
Imię i nazwisko:
Piotr Milewski
Pozycja:
Obrońca
Data urodzenia:
1991-06-29
Wzrost:
Numer:
Poprzedni klub:
Sadownik Waganiec
Imię i nazwisko:
Bartosz Rychcik
Pozycja:
Obrońca
Data urodzenia:
1988-05-17
Wzrost:
198
Numer:
13
Poprzedni klub:
wychowanek
Imię i nazwisko:
Marcin Chwojnicki
Pozycja:
Obrońca
Data urodzenia:
1978-03-05
Wzrost:
180
Numer:
6
Poprzedni klub:
OKS Olsztyn
Imię i nazwisko:
Mateusz Pietrowski
Pozycja:
Obrońca
Data urodzenia:
1992-02-29
Wzrost:
Numer:
16
Poprzedni klub:
wychowanek
Imię i nazwisko:
Adam Wiśniewski
Pozycja:
Obrońca
Data urodzenia:
1990-01-27
Wzrost:
Numer:
Poprzedni klub:
Sokół Lubicz
Imię i nazwisko:
Kacper Zboralski
Pozycja:
Pomocnik
Data urodzenia:
1996-12-30
Wzrost:
Numer:
Poprzedni klub:
Sokół Lubicz
1
Imię i nazwisko:
Przemysław Ziółkowski
Pozycja:
Pomocnik
Data urodzenia:
1991-07-28
Wzrost:
Numer:
5
Poprzedni klub:
Elana Toruń
1
Imię i nazwisko:
Mateusz Wójcik
Pozycja:
Pomocnik
Data urodzenia:
1987-09-03
Wzrost:
185
Numer:
2
Poprzedni klub:
wychowanek
Imię i nazwisko:
Adam Lisiecki
Pozycja:
Pomocnik
Data urodzenia:
1992-02-25
Wzrost:
Numer:
Poprzedni klub:
Lech Rypin
3
Imię i nazwisko:
KacperOrliński
Pozycja:
Pomocnik
Data urodzenia:
1994-04-15
Wzrost:
Numer:
Poprzedni klub:
wychowanek
1
Imię i nazwisko:
MiłoszKwiatkowski
Pozycja:
Pomocnik
Data urodzenia:
1998-06-09
Wzrost:
Numer:
Poprzedni klub:
wychowanek
Imię i nazwisko:
Artur Jankiewicz
Pozycja:
Pomocnik
Data urodzenia:
1987-02-14
Wzrost:
Numer:
Poprzedni klub:
Flisak Złotoria
Imię i nazwisko:
Maciej Mazur
Pozycja:
Pomocnik
Data urodzenia:
1991-08-19
Wzrost:
Numer:
Poprzedni klub:
wychowanek
Imię i nazwisko:
Miłosz Korpalski
Pozycja:
Pomocnik
Data urodzenia:
1990-02-26
Wzrost:
Numer:
Poprzedni klub:
Sokół Lubicz
Imię i nazwisko:
Eryk Parzniewski
Pozycja:
Pomocnik
Data urodzenia:
1999-03-23
Wzrost:
Numer:
Poprzedni klub:
wychowanek
Imię i nazwisko:
Mateusz Pilarski
Pozycja:
Pomocnik
Data urodzenia:
1996-09-24
Wzrost:
176
Numer:
Poprzedni klub:
Wisła-Hakom Pędzewo
Imię i nazwisko:
Paweł Kwiatkowski
Pozycja:
Pomocnik
Data urodzenia:
1993-04-18
Wzrost:
182
Numer:
14
Poprzedni klub:
wychowanek
Imię i nazwisko:
Krzysztof Peplau
Pozycja:
Napastnik
Data urodzenia:
1996-04-19
Wzrost:
Numer:
Poprzedni klub:
Sokół Lubicz
Imię i nazwisko:
Wojciech Springer
Pozycja:
Napastnik
Data urodzenia:
1991-06-07
Wzrost:
Numer:
4
Poprzedni klub:
Cuiavia Inowrocław
6
Imię i nazwisko:
Łukasz Drygalski
Pozycja:
Napastnik
Data urodzenia:
1987-09-27
Wzrost:
194
Numer:
10
Poprzedni klub:
wychowanek
Imię i nazwisko:
Ryszard Kobak
Pozycja:
Kierownik Drużyny
Data urodzenia:
0000-00-00
Wzrost:
Numer:
Poprzedni klub:
Pomorzanin Toruń
Imię i nazwisko:
Andrzej Trawiński
Pozycja:
Prezes Klubu
Data urodzenia:
0000-00-00
Wzrost:
Numer:
Poprzedni klub:
Pomorzanin Toruń
Następny mecz
Tabela
Viktoria Czernikowo
Pomorzanin Toruń
DNI
GODZIN
MINUT
SEKUND
Czernikowo / 2016-09-24 / 16:00 »
Pomorzanin Toruń
GKS Pogrom Zbójno
3
1
Toruń / 2016-09-17 / 16:00 »
Poz. Klub Punkty
1 MKS Unia Wąbrzeźno 11
2 Pomorzanin Toruń 10
3 LKS Pomowiec Kijewo Królewski 10
4 Zamek Zamek Bierzgłowski 10
5 KS Stal Grudziądz 8
6 Viktoria Czernikowo 8
7 GLKS Gwiazda J.B Catering Starogród 7
8 Cyklon Kończewice 7
9 LZS Świedziebnia 6
10 KS Unislavia Unisław 6
11 Węgrowianka Węgrowo 5
12 GKS Pogrom Zbójno 3
13 LKS Kasztelan Papowo Biskupie 3
14 LKS Piast Łasin 3
  • Które miejsce w sezonie 2016/2017 w A klasie zajmie Pomorzanin Toruń